› Aktualności
11:57 / 17.03.2020

Ważna informacja. Od jutro kolejny urząd będzie zamknięty dla mieszkańców

Ważna informacja. Od jutro kolejny urząd będzie zamknięty dla mieszkańców

fot. pixabay

 

R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Kolejny dzień epidemii koronawirusa przynosi w Polsce bilans 205 przypadków zakażenia i 5 ofiar śmiertelnych.

 

 

O bieżącej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem, gdzie się udać z podejrzanymi objawami, czytaj w kompleksowej informacji, którą na bieżąco dla Was aktualizujemy - szczegóły TUTAJ.Urzędy i różne instytucje wprowadzają ograniczenia w przyjmowaniu interesantów. Coraz więcej z nich jest zamkniętych dla mieszkańców. Takie decyzję podjęto m.in. w Jaraczewie, Jarocinie, Żerkowie i Nowym Mieście.

 

Od jutra tak będzie również w Kotlinie. Od 18 marca aż do odwołania urząd będzie nieczynny dla mieszkańców. Wójt apeluje, aby interesanci z urzędnikami kontaktowali się telefoniczne lub drogą elektroniczną.
 

 

 

 

Czytaj również: Policjanci w nowej roli. Czy mieszkańcy przestrzegają kwarantanny?

 

 

Ograniczenia będą dotyczyły również Urzędu Stanu Cywilnego w Kotlinie. Władze gminy proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w urzędzie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART