› Koronawirus - Raport
12:54 / 17.03.2020

Ważne! Polowa poczekalnia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

Ważne! Polowa poczekalnia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

fot. Fanpage szpital w Jarocinie

 

R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Kolejny dzień epidemii koronawirusa przynosi w Polsce bilans 221 przypadków zakażenia i 5 ofiar śmiertelnych. Służby medyczne i sanitarne walczą z zagrożeniem.

 


Trzeci namiot stanął przed jarocińskim szpitalem. Dwa poprzednie rozstawiono w minionym tygodniu. Wprowadzono zmiany w przyjęciach na „Wieczorynkę” [ZOBACZ TUTAJ

 

Przed wejściem do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego strażacy z OSP Jarocin rozstawili namiot, który jest wykorzystywany jako tymczasowa poczekalnia dla pacjentów oddziału.

Służy zminimalizowaniu ryzyka zakażenia pacjentów lub personelu medycznego przez osoby zgłaszające się do szpitala, które nie wiedzą jeszcze, że są nosicielami wirusa.


Pacjenci na oddział będą wchodzili pojedynczo na wezwanie pracownika medycznego.

 

 Póki co na terenie powiatu jarocińskiego - jak poinformowała o godz. 12.00 Lidia Czechak - starosta jarociński nie ma osób zakażonych koronawirusem. Pięć osób jest hospitalizowanych, 46 jest objętych kwarantanną, a 116 nadzorem epidemiologicznym. 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART