› Aktualności
15:37 / 23.03.2020

Weź frezje. Wspomóż leczenie Dawidka i Karolka. Akcja w jarocińskich kwiaciarniach

Weź frezje. Wspomóż leczenie Dawidka i Karolka. Akcja  w jarocińskich kwiaciarniach

Czas epidemii wyzwala w ludziach również dobre emocje. Dwie jarocińskie kwiaciarnie - Margaretka i Róża - włączyły się w akcję #OddamBukietDlaDawidka. Klienci mogą zabrać do domu bukiecik frezji, a w zamian wspomóc leczenie dwóch chorych dzieci.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 


"Chcemy wesprzeć zakup stymulatora oddechu dla chorego Dawidka Napierały, a jednocześnie sprawić Wam trochę radości w czasie epidemii koronawirusa. Dlatego zamiast wyrzucić setki pięknych, świeżych kwiatów, postanowiliśmy oddać je Wam za darmo. Jednocześnie każdy, kto będzie chciał, będzie mógł wrzucić do puszki dowolną kwotę dla chłopca chorego na rzadką chorobę - klątwę Ondyny lub wpłacić pieniądze na podane konto każdy grosz się liczy" - pisze Karolina Smolarek z Kwiaciarni "Margaretka".

 

Kwiaty są wystawiane przed kwiaciarnią w godz. 9-15 tak długo jak będzie to możliwe. Drugą kwiaciarnią, która też włączyła się do akcji jest "Róża".

 

Akcję poszerzono również na drugie dziecko - Karolka Zwolaka, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę limfatyczną.

 

Pieniądze można wrzucić do puszki albo wpłacić na konto zbiórki. 

 

Zbiórka na rzecz Dawidka Napierały z Dolska - https://www.siepomaga.pl/uratuj-dawidka. Do pełnej sumy brakuje jeszcze 170 tys. zł.

 

Zbiórka dla Karolka Zwolaka z Zamościa - wpłaty na konto Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących "Przytulisko" 28 2030 0045 1110 0000 0277 8360 z dopiskiem „dla Karola Zwolaka”.

 

 

 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 1