› Aktualności
15:30 / 12.06.2019

Wielki test o policji [WIDEO]

Wielki test o policji [WIDEO]

fot. Elżbieta Rzepczyk/Archiwum

Interesujesz się policją? Chcesz wiedzieć jak zmieniała się w ciągu stu lat? Oglądaj „Wielki test o policji”. Program zostanie wyemitowany dzisiaj (12 czerwca) o godz. 21:00 w programie 1 Telewizji Polskiej.
 

Rok 2019 jest rokiem jubileuszowym dla policji, mija bowiem 100 lat od powstania Policji Państwowej, której tradycje kontynuujemy - czytamy w komunikacje policji.

 

W telewizyjnym studiu swoją wiedzę o stróżach prawa zaprezentują dwuosobowe zespoły złożone z popularnych aktorów, sportowców i dziennikarzy. Widowisko poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

 

 

W Jarocinie rocznicę powstania policji uczczono pod koniec kwietnia. Obelisk ku czci policjantów zamordowanych w czasie II wojny światowej odsłonięto przed Komendą Powiatową Policji w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%