› Aktualności
15:00 / 11.09.2019

Wiemy kto przebuduje drogi

Wiemy kto przebuduje drogi

fot. źródło: Pixabay

Przebudują dwie drogi w Chrzanie - ul. Leśną i Wierzbową.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Gmina Żerków jeszcze w sierpniu ogłosiła przetargi na przebudowę dróg gminnych w miejscowości Chrzanie - ul. Leśnej i Wierzbowej. W obu przypadkach wymieniona zostanie nawierzchnia na całej powierzchni pasa drogowego. Dla odwodnienia dróg zaprojektowano wykonanie rowów. Dodatkowo przy ulicy Leśnej przewidziano zjazdy do posesji.

 

[Charytatywny Turniej Piłki Nożnej zagra dla Wiktora - szczegóły TUTAJ].

 

 

Termin składania ofert upływał 3 września. Natomiast zakończenie robót przewidziano na 29 listopada tego roku.

 

[Zbierają na zakup defibrylatora - zobacz TUTAJ].

 

Do urzędu wpłynęło 5 ofert dotyczących przebudowy ul. Leśnej. Natomiast w przypadku ul. Wierzbowej złożone zostały 4 oferty przez wspomniane firmy za wyjątkiem przedsiębiorstwa z Gniezna. Szerzej pisalismy o tym TUTAJ.

 

Żerkowski urząd dokonał wyboru najkorzystniejszych ofert, które zrealizują zadanie. W obu przypadka jest to, ta sama firma Przedsiębiorstwo Budowlano- Handlowe MARZYŃSKI z Jarocina.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020