› Aktualności
09:22 / 09.10.2019

Włamali się na teren schroniska. Podrzucili psa. Wszystko nagrała kamera [WIDEO]

Włamali się na teren schroniska. Podrzucili psa. Wszystko nagrała kamera [WIDEO]

fot. Fanpage Schronisko w Radlinie

Policja poszukuje pary, która podrzuciła psa do schroniska w Radlinie. Na dodatek wtargnęli na teren zamkniętego obiektu. Zdarzenie nagrała kamera.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

 

Władze przytuliska film opublikowały w mediach społecznościowych. Co widać na nagraniu?

Niedziela 29 września, kilka minut po godzinie 16.00. Kobieta podchodzi z psem na smyczy pod bramę schroniska. Rozgląda się badawczo. Czerwono-granatową kurtkę naciąga na głowę. Po chwili przychodzi do niej młody mężczyzna w niebieskiej koszulce i krótkich spodenkach. Rozmawiają.

 

Próbują bezskutecznie otworzyć bramę. Wreszcie mężczyzna decyduje się przeskoczyć przez metalowe ogrodzenie. Ma problem, aby się na nie wspiąć. Kobieta pomaga mu. W końcu dostaje się na teren schroniska. Na kilka minut znika z pola widzenia kamery. Kobieta cały czas oczekuje przed bramą schroniska. Na moment nawet odchodzi spod bramy. Jednak powraca po chwili. Otwiera bramę od wewnątrz posesji i razem wchodzą na teren schroniska. Kobieta wprowadza zwierzę na smyczy. Nie wiemy, co robią, bo kamera już nie obejmuje pozostałego obszaru przytuliska dla zwierząt.

 

Po kilku minutach pojawiają się ponownie na nagraniu. Kobieta wychodzi bramą. W tym czasie mężczyzna głaszcze psa. Zamyka bramę, po czym przez nią przeskakuje. Zwierzę pozostaje na terenie schroniska. Bezskutecznie usiłuje się wydostać pod bramą.

Jego właściciele na moment zatrzymują się z drugiej strony ogrodzenia. Wsiadają do skody o numerach rejestracyjnych PK...  i odjeżdżają.

 

 

- Nagranie przekazano policji w celu ustalenia sprawców – informuje Maciej Troiński, kierownik Schroniska w Radlinie.

 

Oficer prasowy jarocińskiej komendy asp. Agnieszka Zaworska potwierdza, że wpłynęło zgłoszenie w tej sprawie.
Czytaj również: Szczyt bezczelności. Przyjechał na stację benzynową, poszedł do toalety i ukradł kosz... [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

5
1
oceń tekst 6 głosów 83%