› Daj znać
10:01 / 23.02.2018

Woda się leje i zamarza. Będą utrudnienia. Prawdopodobnie pękła rura

Woda się leje i zamarza. Będą utrudnienia. Prawdopodobnie pękła rura

fot. Internauta jarocinska.pl

Jarocin. Utrudnienia na ul. Św. Ducha w Jarocinie (droga wojewódzka nr 443).

Jak informują kierowcy, na wysokości Dino, na drogę wylewa się woda i ścieka w kierunku centrum miasta. Już w tej chwili na asfalcie zalega spora warstwa lodu.

R E K L A M A

Na miejscu jest policyjny radiowóz z włączoną sygnalizacją świetlną, który ostrzega kierowców o potencjalnym zagrożeniu.

Woda wycieka z uszkodzonej sieci. Dzisiaj w nocy temperatura na naszym terenie oscylowała wokół 7-9 stopni poniżej zera. Teraz termometry pokazują – 4 stopnie.

PWiK potwierdza awarię. Pogotowie wodociągowe jest w trakcie sprawdzania jej zasięgu. W późniejszym czasie spółka poinformuje o ewentualnej przerwie w dostawie wody – informuje przedstawiciel wodociągów.

[11:11]

Komunikat Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie: Na ulicy Św. Ducha w Jarocinie nastąpiła awaria sieci wodociągowej. W związku z powyższym nastąpiła przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem objęte posesje na ulicy Św. Ducha (odcinek od ulicy Parkowej do ulicy Brandowskiego). Przywrócenie dostaw wody jest przewidywane na godzinę 16:00. Za utrudnienia przepraszamy

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 2