› aktualności
12:23 / 10.05.2012

Wspólniczka żony burmistrza Jarocina wygrała konkurs w urzędzie

Wspólniczka żony burmistrza Jarocina wygrała konkurs w urzędzie
Małgorzata Sikorska została radcą prawnym w Urzędzie Miejskim w Jarocinie. Do końca kwietnia była doradcą burmistrza.

 

R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Sikorska (na zdjęciu) przez lata pracowała jako radca w jarocińskim magistracie. Angaż straciła za kadencji poprzedniego burmistrza. Do urzędu miejskiego wróciła w styczniu, kiedy Stanisław Martuzalski powołał ją na stanowisko doradcy. Funkcję pełniła też po wyborach, a władze skutecznie odmawiały podania szczegółów na temat jej zatrudnienia.

- Doradca odchodzi z końcem kwietnia - zapowiedział niedawno Stanisław Martuzalski. Odejście Sikorskiej zbiegło się z ogłoszeniem przez magistrat konkursu na radcę prawnego, mimo że na zlecenie urzędu pracuje kilku innych prawników.

Wczoraj ogłoszono wyniki naboru. „Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pani Małgorzata Sikorska zaprezentowała się jako osoba komunikatywna z bardzo wysokim poziomem wiedzy z zakresu znajomości przepisów prawa samorządowego, prawa pracy i prawa administracyjnego” - czytamy w uzasadnieniu podpisanym przez burmistrza Jarocina. „Zaprezentowana wiedza poparta długoletnim doświadczeniem zawodowym na rzecz jednostek samorządu terytorialnego gwarantuje rzetelne i prawidłowe wykonywanie zadań na stanowisku radcy prawnego”.

Sikorska prowadzi w Jarocinie kancelarię prawną „Legista” razem z żoną burmistrza Jarocina Stanisława Martuzalskiego.

(nba)

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART