› Aktualności
15:37 / 07.10.2019

Wychowawca jest szczęśliwy, a dyrektor dumny

Wychowawca jest szczęśliwy, a dyrektor dumny

fot. Materiały UMWW

Jarocińska szkoła i nauczyciel z placówki z terenu powiatu jarocińskiego znaleźli się w gronie laureatów konkursu o tytuł Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku zorganizowanego przez marszałka Marka Woźniaka.Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu w miniony czwartek. W tym roku zarząd województwa wielkopolskiego przyznał 30 nagród i wyróżnień.

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Podczas spotkania zostali uhonorowani nauczyciele oraz szkoły, które wyróżniają się innowacyjnością, wysoką jakością nauczania, współpracą ze środowiskiem lokalnym jak również kształtowaniem wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich.

Nagrodzony w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku został Robert Majka wychowawca z Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych w Cerekwicy Nowej (gm. Jaraczewo).

 

- Jestem szczęśliwy. Czuję się doceniony i przede wszystkim zmotywowany do pracy – mówi Robert Majka, wychowawca z Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych w Cerekwicy Nowej i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Wojciechowie.

 

 

Gospodarze uroczystości wręczyli również Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego. Jedna z nich trafiła do Społecznego Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie.- Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Dla nas jest to ogromy zaszczyt, że jesteśmy w gronie sześciu szkół z Wielkopolski. Jestem dumny z uczniów i nauczycieli. Sama impreza miała bardzo uroczystą oprawę. Miłym akcentem gali był koncert 10 Tenorów oraz Orkiestry Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej - mówi Marcin Zwierzyński, dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 8