› Aktualności
06:35 / 25.03.2020

Wycięli dziurę w ścianie hurtowni. Teraz szuka ich policja

Wycięli dziurę w ścianie hurtowni. Teraz szuka ich policja

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent


Policja poszukuje rabusiów, którzy usiłowali się włamać do hurtowni spożywczej przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie.

 


Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie zgłoszenie o usiłowaniu włamania do budynku otrzymała w piątek rano. Funkcjonariusze udali się na miejsce, aby wykonać niezbędne czynności.

 

 

Co udało się ustalić?Jesteś na kwarantannie? Musisz selfie wysłać policji [ZOBACZ TUTAJ]
 

 

- Nieustalony sprawca lub sprawcy wycięli fragment ściany w budynku hurtowni. Na szczęście nie doszło do kradzieży. Niewykluczone, że zostali spłoszeni. Prowadzimy czynności w celu zatrzymania osób, które usiłowały się włamać do budynku hurtowni - informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.
 

 

 

Czytaj również: Więcej z sytuacją związaną z walką z koronawirusem, przeczytasz TUTAJ

 

Czytaj również: Prezes szpitala apeluje o pomoc: Zapowiada się długa i kosztowna walka
Szpitalowi potrzebne są: środki ochrony osobistej - maski chirurgiczne jednorazowe, maski FFP2, FFP3, fartuchy i kombinezony barierowe, gogle, przyłbice, osłony głowy, osłony chirurgiczne na buty i środki dezynfekcyjne, a także aparatura medyczna potrzebna do leczenia i monitorowania parametrów życiowych: kardiomonitory, respiratory, puls oksymetry, materace przeciwodleżynowe oraz urządzenia do wysokoprzepływowej tlenoterapii [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART