› Aktualności
08:23 / 27.04.2018

Wyniki podwójnego głosowania!

Wyniki podwójnego głosowania!

Wczoraj między godzinami 16:00 a 20:00 sms-y wysyłane w plebiscycie na jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej miały podwójną moc. Każda wiadomość wysłana pod numer 7148 liczyła się jako 6 punktów.  Na którą jednostkę wysłaliście najwięcej?

Najwięcej punktów zdobyła OSP Ludwinów (sms o treści jarocinska.405 pod numer 7148), na drugim miejscu jest OSP Twardów (sms o treści jarocinska.307 pod numer 7148), a na trzecim OSP Cielcza (sms o treści jarocinska.102 pod numer 7148). Pamiętajcie, nie są to miejsca w klasyfikacji plebiscytu.

Drugi etap trwa do poniedziałku 7 maja do godziny 12:00 i do tego czasu możecie wysyłać sms-y i dostarczać kupony do siedziby redakcji. W ścisłym finale znajdą się trzy jednostki, które łącznie z sms-ów i kuponów zgromadzą najwięcej punktów. Od jutra w sprzedaży będzie „Gazeta” z kuponem aż za 15 punktów! Do wygrania super nagrody, więc głosujcie! A dla głosujących mamy również upominki za najciekawsze uzasadnienie swojego wyboru :)

Drugi etap

Drugi etap plebiscytu rozpoczął się 24 kwietnia i potrwa do 7 maja do godz. 12.00. Warto śledzić portal jarocinska.pl i kolejne wydanie gazety, bo w wyznaczonych dniach i godzinach SMS-y mogą mieć większą wartość, podobnie kupony, które w najbliższym wydaniu będą mieć wartość 15 punktów być.

Do ścisłego finału przejdą 3 jednostki OSP, które uzyskają najwyższą liczbę punktów z kuponów i SMS-ów.

Patronat nad plebiscytem

Krzysztof Grabowski - Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego

Jak głosować?

1. By oddać głos, wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „jarocinska.numer jednostki” (np. jarocinska.115). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania. Każdy sms to 3 punkty

2. Wypełnić i wyciąć kupon z „Gazety Jarocińskiej”, a następnie wysłać lub przynieść go do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a).

Punkty z obu głosowań się sumują

Regulamin plebiscytu

Link do wydarzenia

  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%