› Aktualności
18:00 / 25.06.2019

Wyniki przetargu na zakup komputerów

Wyniki przetargu na zakup komputerów

fot. zdjęcie pogladowe

W Żerkowie był ogłoszony przetarg na zakup komputerów przeznaczonych do realizacji projektu unijnego. Dzisiaj mijał termin składania ofert.

 

Gmina Żerków pozyskała prawie 150 tys. złotych na bezpłatne szkolenia dla mieszkańców z obsługi internetu. W ramach projektu miały zostać zakupione komputery, które po jego realizacji miały trafić do gminnych szkół.

 

 

Dla tych, którzy jeszcze mało radzą sobie z wykorzystaniem internetu, ta wiadomość była i jest zapewne ważna. Bowiem blisko 300 osób być może weźmie udział w specjalnych szkoleniach. Warunek jest jeden – ukończone 25 lat.

 

Tematyka szkoleń ma być różnorodna:

1. Rodzic w internecie.

2. Mój biznes w sieci.

3.Moje finanse i transakcje w sieci.

4.Działam w sieciach społecznościowych.

5.Tworzę własna stronę internetową (blog).

6.Rolnik w sieci.

7.Kultura w sieci.

 

 

[Nadzwyczajna sesja w Żerkowie - czytaj TUTAJ]

 

 

Burmistrz Żerkowa Michał Surma ogłosił więc przetarg na dostawę sprzętu komputerowego wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz oprogramowaniem operacyjnym, który miał być wykorzystany podczas szkoleń.

 

Do urzędu wpłynęło 8 ofert. Niestety burmistrz Żerkowa Michał Surma zmuszony był unieważnić postepowanie przetargowe. Otóż dwie oferty nie spełniały wymagań technicznych określonych w przetargu, natomiast pozostałe przekroczyły kwotę jaką zamierzano przeznaczyć na realizację zamówienia czyli 59 tys. zł.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%