› Daj znać
13:48 / 11.07.2018

Wypadek na DK 11. Droga nieprzejezdna

Wypadek na DK 11. Droga nieprzejezdna

fot. Fanpage OSP Krzykosy

Wielkopolska. Kierowcy informują nas o zdarzeniu na drodze krajowej nr 11. - Tuż za barem Driver zderzyła się ciężarówka i dwie osobówki – informuje pan Szymon.

 

R E K L A M A

Na nadesłanym filmie widać, że auto z naczepą leży częściowo w rowie. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Ruch odbywa się jednym pasem.

 

[13:55]

Droga jest całkowicie zablokowana. Z auta ciężarowego wycieka olej napędowy. Na miejscu jest już straż pożarna.

[14:20]

Droga DK 11 może być zablokowana przez kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy. W zdarzeniu prócz ciężarowki uczestniczyło auto osobowe.

 

[14:54]

Średzka policja podaje, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Droga jest zablokowana na 320 km (leśny odcinek, przed miejscowością Murzynówko)

- Cztery osoby z tego zdarzenia zostały przewiezione do szpitala. Trwa ustalanie jakie odniosły obrażenia. Na miejscu są nasi policjanci, którzy ustalają przyczynę zderzenia - informuje mł. asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji Środzie Wlkp.

 

[15:45]

Świadkowie wypadku twierdzą, że kierowca auta osobowego wyprzedzał „na trzeciego”. Jadący ciężarówką, by uniknąć zderzenia, zjechał do rowu. Tej informacji na razie nie potwierdza policja.

Tymczasem kierowcy informują nas, że z obu stron na objeździe tworzą się długie korki.

 

[19:11]

Droga jest nadal zablokowana. 

R E K L A M A
4
0
oceń tekst 4 głosów 100%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 10