› Aktualności
07:23 / 08.08.2018

Wyrzucił psy z samochodu. Poszukuje go policja

Wyrzucił psy z samochodu. Poszukuje go policja

fot. Materiały KPP w Jarocinie

Jarocin. Wyrzucił psy z samochodu i pojechał dalej.

 

Jarocińska policja poszukuje mężczyzny, który w taki sposób postanowił się pozbyć zwierząt. Rozpoznajesz zwierzęta ze zdjęcia? Możesz pomóc policji wskazać ich właściciela, który wyrzucił jej przy ruchliwej drodze.
 

 

 - Taka sytuacja miała miejsce 4 sierpnia br. w Mieszkowie. Jadące rowerami małżeństwo zauważyło, jak przy ulicy Poznańskiej zatrzymuje się samochód. Chwilę później z pojazdu zostają wyrzucone trzy psy – matka i dwa szczeniaki. Podróżujący samochodem zostawiają zwierzęta przy ruchliwej drodze i odjeżdżają w kierunku Klęki - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Świadkowie poinformowali policję i do czasu przyjazdu mundurowych przypilnowali czworonogi, by nie wybiegały na jezdnię. Policjanci ustali okoliczności zdarzenia, a psy przekazali pracownikom Schroniska w Radlinie.

Funkcjonariusze poszukują właściciela zwierząt oraz sprawcy porzucenia ich. Zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają psy i wiedzą do kogo mogły należeć.

Proszą o kontakt pod numerem telefonu 997 lub (62) 749- 82- 00.

 

Z ustaleń wynika, że osoby, które wyrzuciły psy z samochodu poruszały się Oplem Zafira I generacji (rok prod. 1999 - 2006) koloru ciemnego, najprawdopodobniej granatowego.

 


Czytaj również: Zabiła dwa szczeniaki [ZOBACZ TUTAJ] 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%