› Aktualności
11:20 / 01.09.2019

Zagraj w charytatywnym turnieju, pomóż zwierzętom

Zagraj w charytatywnym turnieju, pomóż zwierzętom

Lubisz grać w siatkówkę? Chcesz zrobić coś dla zwierząt? Możesz wziąć udział w Charytatywnym Turnieju Siatkówki dla Zakątka Weteranów.

 

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Rozgrywki  organizują Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policji Województwa wielkopolskiego Zarząd Terenowy w Jarocinie i Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie.


    Turniej odbędzie się 14 września (sobota) o godz. 9.00.  w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. W rozgrywkach mogą uczestniczyć sześcioosobowe zespoły wraz z zawodnikami rezerwowymi.

Zgłoszenia są przyjmowane do 6 września drogą elektroniczną na adres: agnieszka.zaworska@po.policja.gov.pl

 

Turniej ma na celu uczczenie 100. rocznicy powołania Policji Państwowej i wsparcie Stowarzyszenia „Zakątek Weteranów”.

 

Organizacja została powołana do życia przez siedmiu byłych i czynnych funkcjonariuszy wielkopolskiej policji. Prócz funkcjonariuszy w służbach mundurowych służbę pełnią psy i konie, dlatego też powstała inicjatywa otwarcia schroniska - domu „Zakątka Weteranów” dla zwierząt kończących pracę w służbach mundurowych.


    W czasie turnieju będzie można wspomóc finansowo nietypowych mundurowych poprzez wrzucenie dowolnej kwoty do specjalnie wystawionej puszki.  Chętni będą mogli też przynieść karmę dla psów i w nagrodę pogłaskać psiaki, które specjalnie z Gierłatowa przyjadą kibicować uczestnikom turnieju.


    Patronat medialny nad turniejem objęła „Gazeta Jarocińska”.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%