› Aktualności
11:24 / 13.04.2019

Zderzenie. Jedno auto zatrzymało się na chodniku

Zderzenie. Jedno auto zatrzymało się na chodniku

fot. Adam Majewski

Ostatnie godziny nie należą do bezpiecznych na terenie Ziemi Jarocińskiej. Rano służby ratunkowe interweniowały w Chwalęcienie (gm. Nowe Miasto), gdzie auto osobowe wypadło z drogi [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Teraz ratownicy otrzymali wezwanie na skrzyżowanie ul. Bema z M. Skłodowskiej-Curie w Jarocinie. Tam zderzyły się peugeot i citroen. Peugeot zatrzymał się na chodniku.


Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala dwie osoby.
 

[ AKTUALIZACJA 14:00]


 Policja podała pierwsze ustalenia odnośnie zdarzenia


 - Kierująca citroenem C4 - mieszkanka powiatu leszczyńskiego - nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu peugeotem 206 i doprowadziła do bocznego zderzenia obu pojazdów -  relacjonuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.


    Uczestnicy kraksy byli trzeźwi.

 

To jest już kolejne zdarzenie w tym miejscu po wybudowaniu w ubiegłym roku łączniku [ZOBACZ TUTAJ]

 

Prawie za każdym razem scenariusz zdarzenia był taki sam. Jadący łącznikiem, pomimo znaku „ustąp pierwszeństwa przejazdu”, przejeżdżali ulicę Bema i w ten sposób dochodziło do zdarzeń. Policja wnioskowała o zmianę oznakowania.

 

Najpierw ustawiono STOP. Potem zamontowano progi zwalniające [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Z kolei wczoraj doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Glinki i Batorego w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 


 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%