› Aktualności
11:35 / 10.04.2019

Zderzenie na skrzyżowaniu. Służby w akcji

 Zderzenie na skrzyżowaniu. Służby w akcji

fot. Jakub Niewiada

Policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego interweniują na ul. Św. Ducha w Jarocinie.

 Policja informuje, że otrzymała zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ul. Brandowskiego i Św. Ducha.

Pojazdami podróżowały trzy osoby. Jedna z nich uskarżała się na złe samopoczucie. Załoga karetki pogotowia udziela jej doraźnej pomocy medycznej.

Ruch odbywa się wahadłowo.

 

Prócz policji, ZRM na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej: OSP Jarocin, JRG Jarocin.

 

Policja podała szczegóły zdarzenia.  

 


 - Kierująca samochodem marki Nissan - mieszkanka gminy Jarocin - wykonując nieprawidłowo manewr zawracania nie ustąpiła pierwszeństwa przejazd i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem, którym kierował mieszkaniec gminy Jarocin – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy  KPP w Jarocinie.  


 Sprawczyni kraksy została ukarana mandatem.     

 


Wczoraj na drodze krajowej nr 12 w Jaraczewie doszło do kolizji z udziałem pijanego kierowcy. Na dodatek mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów [ZOBACZ TUTAJ].

 

Policja prowadzi działania „SMOG”. Na drogach są wzmożone kontrole [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 3