› Gospodarka
14:54 / 16.03.2020

Zdobądź kody w quizie Orange, przenieś numer i nie płać abonamentu przez 6 miesięcy

Zdobądź kody w quizie Orange, przenieś numer i nie płać abonamentu przez 6 miesięcy

fot. Pixabay

Masz dość wysokich rachunków i planujesz zmianę operatora? Orange przygotowało zabawę dla wszystkich osób, które chciałby przenieść numer. Poznaj szczegóły quizu, zdobądź kody i korzystaj z darmowego abonamentu nawet przez pół roku!

R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Kody Orange dla przenoszących numer

Rozważasz przeniesienie numeru do Orange na abonament? Trafiłeś na najlepszy moment – wystarczy, że rozwiążesz prosty quiz, który znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/view/poranazmiany, a w zamian otrzymasz kod promocyjny. Jeżeli odpowiesz na pięć prostych pytań, dowiesz się co nieco o swojej osobowości, a przy okazji zdobędziesz kod, który możesz wykorzystać, przenosząc numer do Orange na abonament.

Standardowo wszystkie osoby, które przeniosą numer z innej sieci do Orange, przez pierwsze trzy miesiące nie płacą abonamentu. Jeżeli użyjesz kodu, zyskasz dodatkowe trzy darmowe miesiące – czyli w sumie będziesz mógł korzystać z oferty Orange na abonament przez pół roku za darmo.

Wystarczy, że podczas przenoszenia numeru w sekcji „Posiadam kod rabatowy”, wpiszesz kod, który otrzymałeś po rozwiązywania quizu. Proste i wygodne! Przeniesienie numeru do Orange jest naprawdę łatwe – wszystkich formalności dopełnisz on-line, bez konieczności wizyty w salonie. W ciągu czterech dni pod wskazany przez Ciebie adres kurier dostarczy wszystkie niezbędne dokumenty oraz uniwersalną kartę SIM.

Jeżeli chcesz przenieść numer do Orange na abonament, nie czekaj – z promocyjnego kodu Orange możesz korzystać tylko do 24 marca 2020 r. Z kodu rabatowego możesz skorzystać, przenosząc swój numer do Planu Mobilnego 55 lub Planu Mobilnego 75. Co obejmują te plany?

Plan Mobilny 55

  • Z kodem pierwsze sześć miesięcy po przeniesieniu numeru abonament za 0 zł Później: 55 zł/mies.
  • Pakiet internetu mobilnego: bez limitu. 15 GB z pełną prędkością (w tym 5,82 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s.
  • Nielimitowane połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnych w kraju oraz w roamingu na terenie Unii Europejskiej.
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Plan Mobilny 75

  • Z kodem pierwsze sześć miesięcy po przeniesieniu numeru abonament za 0 zł Później: 75 zł/mies.
  • Pakiet internetu mobilnego: bez limitu. 30 GB z pełną prędkością (w tym 7,94 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s.
  • Nielimitowane połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnych w kraju oraz w roamingu na terenie Unii Europejskiej.
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Przenieś numer do Orange i zyskaj więcej

Pół roku bez opłat, nielimitowane rozmowy i SMS oraz duża paczka danych to nie wszystko, co możesz zyskać, jeżeli przeniesiesz swój numer do Orange.

W ramach oferty Orange na abonament możesz skorzystać z usługi Music Pass – opłata za pierwsze trzy miesiące wynosi 0 zł. Music Pass to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, którym muzyka towarzyszy zawsze i wszędzie. Jak to działa? Music Pass pozwoli Ci korzystać z najpopularniejszych platform streamingowych bez limitu. Transfer, który wykorzystasz podczas słuchania muzyki, nie będzie odejmowany od paczki danych, która przysługuje Ci w ramach abonamentu. Music Pass pozwala na nielimitowane korzystanie z najpopularniejszych serwisów streamingowych, takich jak TIDAL, Spotify, Amazon Music, Deezer czy Apple Music.

Jeżeli przeniesiesz numer do Orange, możesz także skorzystać z Orange Smart Care. Jest to usługa serwisowa, dzięki której możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc w sytuacji, gdy Twój telefon zostanie uszkodzony lub ulegnie awarii. Usługa obejmuje nie tylko nowe telefony, zakupione w sklepie Orange – Orange Smart Care możesz aktywować też na telefonie, z którego korzystasz w tej chwili. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART