› Aktualności
08:30 / 09.10.2019

Zdobyli 7 medali. Zobacz, kto? [GALERIA]

Zdobyli 7 medali. Zobacz, kto? [GALERIA]

fot. UKS "Komorzanka"

„Komorzanka” na Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w Warcabach 100-polowych. 

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

W ostatnią niedzielę warcabiści z „Komorzanki” pojechali na kolejne zawody. Tym razem do Wronek, gdzie wzięli udział w  Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w warcabach 100-polowych.

 

 

[Strażacy potrzebują wsparcia - zobacz szczegóły TUTAJ].

 


W zawodach wystartowało 104 zawodników z różnych regionów Polski, a rozgrywki były rozgrywane w kategoriach: juniorów do lat 8, 10, 13, 16 i open-seniorów z podziałem na płeć. Zawodnicy UKS Komorzanka oczywiście nie zawiedli. Znaleźli się w czołówce mistrzostw i wrócili z 7 medalami (złotym, dwoma srebrnymi i czterema brązowymi).

 

[Kiedy oddadzą garaże w Kretkowie? Czytaj szczegóły TUTAJ].

 

W kategorii juniorek do lat 8 brązowy medal zdobyła Nikola Filipiak. Wśród juniorek do lat 10 trzecia była Amelia Jankowska. W grupie juniorów do lat 10 brązowy krążek zdobył Kacper Rogowski. Wśród juniorek do lat 13 triumfowała Aleksandra Łukomska, a tuż za nią była Patrycja Tomczak. W kategorii juniorów do lat 13 srebrny medal zdobył Maksymilian Hałas, a brązowy krążek przywiózł Jakub Szymański. Tuż za podium znaleźli się: Maja Warzywoda (juniorki do lat 8), Klaudia Kościańska (juniorki do lat 10).

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 12