13:52 / 11.09.2019

Żegnali lato w gorącej atmosferze [GALERIA]

Żegnali lato w gorącej atmosferze [GALERIA]

fot. Organizatorzy

Deszcz i zimno po fali upałów zaskoczyły chyba wielu z nas. Nie wszyscy jednak poddali się tym jesiennym nastrojom. W jarocińskiej Szkole Podstawowej nr 3 żegnali lato w gorące, sportowej atmosferze.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Mimo niesprzyjającej aury, zarówno najmłodsi jak i młodzież oraz rodzice nie zawiedli na Międzyosiedlowym Festynie „Pożegnanie lata”, który odbył się na w miniony weekend sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Jarocinie.

 

 

[burmistrz Jarocina ogłosił konkurs - zobacz co można wygrać - szczegóły TUTAJ]

 

 

Prawdziwie jesienny nastrój za oknem nie udzielił się uczestnikom festynu zgromadzonym w sali gimnastycznej, którzy w wakacyjnych jeszcze humorach korzystali z przygotowanych atrakcji. Wszyscy spędzili sobotnie popołudnie w bardzo przyjaznej, miłej i sportowej atmosferze.

 

 

Przybyli goście mogli spróbować swoich sił między innymi w unihokeju, piłce nożnej, palancie kopanym oraz zmierzyć się w turnieju gier i zabaw ruchowych dedykowanym przede wszystkim najmłodszym uczestnikom sportowych zmagań oraz ich rodzicom.

 

 

[JTBS ma kolejną propozycję mieszkaniową - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Aktywność i zaangażowanie wszystkich obecnych na festynie zostały nagrodzone medalami.

 

 

„Mamy nadzieję, że pozytywna energia płynąca ze spotkania pozostanie z uczestnikami festynu na długo” - napisali organizatorzy festynu.

 

 

 

[więcej mieszkań chronionych i miejsce dla potrzebujących - gdzie - czytaj TUTAJ]

 

 

Byli nimi: Szkoła Podstawowa nr 3, Zarząd Osiedla nr 5 oraz Fundacja Animacji Społeczno-Ekonomicznych w Jarocinie.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020

Zdjęcia ilość zdjęć 8