› Sport i rekreacja
13:36 / 08.01.2018

Zespół z Ekstraklasy zagra w Jarocinie. Piłkarze bedą na zgrupowaniu

Zespół z Ekstraklasy zagra w Jarocinie. Piłkarze bedą na zgrupowaniu

fot. Fanpage Arka Gdynia

Piłkarze Arki Gdynia od poniedziałku 8 stycznia 2018 r. rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej w ekstraklasie na obozie w Jarocinie. 

 

R E K L A M A

Ubiegłoroczni zdobywcy piłkarskiego Pucharu Polski na miejsce swego pierwszego zimowego obozu wybrali obiekty spółki Jarocin Sport. Piłkarze z Gdyni jako pierwsi będą mogli wypróbować zmodernizowane boisko ze sztuczną nawierzchnią. Jarociński obiekt, jako jeden z zaledwie 17 w Polsce, otrzymał właśnie certyfikat jakości FIFA QUALITY PRO [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]

Zespół z Gdyni zamelduje się w Jarocinie w poniedziałek 8 stycznia ok. godziny 18.00. A już o 19.00 podopieczni Leszka Ojrzyńskiego odbędą na boisku ze sztuczną nawierzchnią swój pierwszy trening. Arka pozostanie w Jarocinie przez cały tydzień, aż do poniedziałku 15 stycznia. W tym czasie drużyna codziennie realizować będzie dwie jednostki treningowe, przy czym przez pozostałe dni ok. 11.00 będą to zajęcia na sztucznej murawie, natomiast popołudniowe treningi odbywać się będą w hali lub na siłowni. 

Podczas obozu Arka rozegra w sobotę 13 stycznia o godz. 13.00 mecz sparingowy z pierwszoligową Miedzią Legnica. Dla jarocińskich kibiców piłki nożnej z pewnością gratką będzie możliwość zobaczenia w akcji takich piłkarzy jak Adam Marciniak, Mateusz Szwoch, Rafał Siemaszko, Sergiej Kriwiec czy Ruben Jurado.

R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A