› Aktualności
15:10 / 04.10.2019

Zgarnij bilety na IV edycję Black Waves Fest

Zgarnij bilety na IV edycję Black Waves Fest

fot. Karina Muszalska

Czwarta edycja Black Wves Fest. To największa impreza metalowa w regionie Zgarnij 4 bilety na BLACK WAVES FEST VOL. 4! Zobacz co trzeba zrobić!

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Kolejna edycja odbędzie się w sobotę 12 października JOK Jarocin. Tym zagra sześć kapel, a do tego przygotowano szereg imprez okołofestiwalowych. Bilety w cenie 45 złotych do nabycia TUTAJ [KLIKNIJ]. W dniu imprezy wejściówki będą kosztowały 60 zł.

 

CZYTAJ TAKŻE: ŁUKASZ ORBITOWSKI NA BLACK WAVES FEST. ZOBACZ DLACZEGO [WIDEO][KLIKNIJ]

 

Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpi sześć zespołów reprezentujących różne nurty muzyki metalowej, a wśród nich Tarpan, Rosk, Planet Hell, Blaze Of Perdition, Thaw oraz Vishurddha. Więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu na facebook'u [KLIKNIJ TUTAJ].

 

Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18.00, ale organizatorzy zapraszają już na godzinę 16.00. wtedy to odbędzie się debata pt. Metal dla zgredów czy dla hipsterów”. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Mamy dla Was 4 pojedyncze bilety na Black Waves Fest. Co trzeba zrobić? Wystarczą 3 kroki:

1. Trzeba polubić post konkursowy na Facebook'u [ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ [KLIK]

2. Udostępnić go PUBLICZNIE na swojej tablicy

3. Napisać pod naszym postem konkursowym "ZROBIŁEM" lub "ZROBIŁAM".

 

Zabawa potrwa do poniedziałku (7 października) do godziny 14.00.

 

UWAGA!

Jeśli bierzesz udział w zabawie, zadbaj o ustawienia prywatności na facebook'u. Żeby zgarnąć bilet musisz udostępnić publicznie nasz post, a my musimy go zobaczyć na Twojej tablicy. Jeśli macie zablokowane swoje wpisy dla nieznajomych - prosimy, zmieńcie je na czas trwania naszej zabawy.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020