› Sport i rekreacja
11:13 / 05.07.2018

Zmiany w kadrze Jaroty. Powroty byłych piłkarzy

Zmiany w kadrze Jaroty. Powroty byłych piłkarzy

fot. Dawid Borucki

Krzysztof Czabański oraz Igor Skowron wracają do Jaroty Jarocin. Natomiast z klubem żegnają się Piotr Garbarek i Krzysztof Matuszak.

R E K L A M A

 

 

Krzysztof Czabański grał w zespole Jaroty od wiosny 2005 roku przez 11 lat. Był wówczas jednym z kluczowych zawodników w kadrze jarocińskiego klubu. Latem 2016 roku odszedł do Białego Orła Koźmin Wielkopolski, gdzie grał przez 1,5 roku. Ostatnią rundę spędził w LKS-ie Gołuchów.

Podobnie potoczyły się losy Igor Skowrona, który barwy JKS-u reprezentował od sezonu 2009/2010 do końca 2014 roku. Później zasilił zespół z Koźmina Wielkopolskiego. Podobnie jak Czabański, ostatnie pół roku spędził w zespole z Gołuchowa.

Jarota podziękowała za reprezentowanie klubowych barw dwóm bardzo doświadczonym graczom – Piotrowi Garbarkowi oraz Krzysztofowi Matuszakowi. JKS nie przedłużył z nimi wygasających 30 czerwca kontraktów. Garbarek to wieloletni kapitan zespołu, który  grał w nim przez blisko dwie dekady z półroczną przerwą na występy w Centrze Ostrów Wielkopolski. Matuszak również zadebiutował w Jarocie niemal 20 lat temu. W międzyczasie reprezentował barwy m.in. Astry Krotoszyn, Płomyka Koźminiec czy Centry Ostrów Wielkopolski.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A