› Aktualności
12:07 / 12.07.2018

Znalazł się na jezdni, zginął pod kołami. Policja ustala okoliczności

Znalazł się na jezdni, zginął pod kołami. Policja ustala okoliczności

fot. Zespół jarocinska.pl

Policja, Jarocin, gmina Jarocin, droga, wypadek, ofiara śmiertelna

R E K L A M A

 

Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jarocinie prowadzi śledztwo dotyczące wczorajszego wypadku na ul. Poznańskiej w Jarocinie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 67-letni mieszkaniec gminy Jarocin.

 

Dlaczego mężczyzna znalazł się na jezdni?

 

- O godzinie 23.17 zostaliśmy poinformowani o wypadku drogowym. Z informacji wynikało, że w Jarocinie na ul. Poznańskiej 32-letni Łukasz K. z gminy Jarocin kierując samochodem marki renault megane na prostym odcinku drogi w miejscu nieoświetlonym najechał na będącego na jezdni Jana K., 67-letniego mieszkańca gminy Jarocin - podaje sierż. sztab. Karina Migalska-Cepa z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie

[o tym i innych wypadku z wczorajszej nocy pisaliśmy na bieżąco - relację zobaczysz TUTAJ]

 

W wyniku wypadku mężczyzna został uwięziony pod pojazdem. Dopiero po przyjeździe służb i użyciu sprzętu pneumatycznego auto zostało podniesione, a poszkodowany uwolniony. Niestety, doznane przez niego obrażenia okazały sie śmiertelne.

- Na miejscu przeprowadzono czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jarocinie i w chwili obecnej jest prowadzone postępowanie przez Komendę Powiatową Policji w Jarocinie pod kątem wyjaśnienia okoliczności i przebiegu całego zdarzenia - informuje sierż. sztab. Karina Migalska-Cepa z jarocińskiej policji.

 

INFORMACJE Z REGIONU - polub nasz profil zwielkopolski24.pl [TUTAJ]

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A