› Sport i rekreacja
07:15 / 06.03.2019

Znamy kadrę Jaroty na rundę wiosenną

Znamy kadrę Jaroty na rundę wiosenną

fot. Dawid Borucki/Archiwum

We wtorek, 5 marca Jarota Jarocin ogłosiła kadrę na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Do rozgrywek III ligi zgłoszono 23 zawodników.

R E K L A M A

 

 

Jarota Jarocin ponownie przeszła dość dużą rewolucję kadrową. Z klubem pożegnało się dziesięciu zawodników. Dwójka z nich – Radosław Barabasz i Jakub Czapliński wzmocnili lidera IV ligi grupy wielkopolskiej – Lubuszanina Trzciankę. Na tym samym poziomie rozgrywkowym zagra również Krzysztof Czabański, który trafił do LKS-u Gołuchów. Na poziomie III ligi utrzymali się Mateusz Molewski, który grał będzie w Mieszko Gniezno oraz Mateusz Filipowiak, który przeszedł do Piasta Żmigród. W Stali Pleszew, która występuje w Lidze Międzyokręgowej grupie: Kalisz – Konin, zagra Gabriel Sołtysiak. Klubu wciąż szukają Marcin Banaszak, Radosław Nolka, Dawid Piskuła i Jakub Orzłowski.

 

 

Do Jaroty z wypożyczeń wraca trójka zawodników: Dawid Idzikowski, który występował ostatnio w LKS Gołuchów, Alan Janowski – z Piasta Kobylin oraz Miłosz Kowalski – z WKS-u Witaszyce. Na zasadzie półrocznego wypożyczenia do JKS-u trafili Bartosz Kubiak (ostatnio kolega klubowy Janowskiego w Kobylinie), Patryk Kieliba (KKS Kalisz) oraz Patryk Adamski (Raszkowianka Raszków). Do klubu w roli piłkarza wraca również aktualny prezes Jaroty – Krzysztof Matuszak, który jesienią grał w Stali Pleszew. Nową twarzą jest z kolei Adam Męcfel, który ostatnie pół roku spędził w rezerwach aktualnego Wicemistrza Danii – Brondby IF. W kadrze znalazł się również Mikołaj Kowalski, który dotychczas grał w zespołach młodzieżowych Jaroty.

W rundzie wiosennej kibice będą mogli wchodzić na mecze Jaroty za darmo. Bilety trzeba jednak pobrać w kasie pod trybuną. Pierwszy mecz w Jarocinie w 2019 roku rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę, 9 marca. Wejściówki będą wydawane godzinę przed meczem, czyli od 14.00. Pierwszy gwizdek o 15.00.

 

 

Kadra Jaroty Jarocin:

Bramkarze: Sebastian Kmiecik, Bartosz Kubiak, Damian Walkowiak

Obrońcy: Alan Janowski, Mikołaj Kowalski, Jędrzej Ludwiczak, Adam Męcfel, Piotr Skokowski, Igor Skowron, Piotr Stachowiak

Pomocnicy: Mateusz Dunaj, Dawid Idzikowski, Patryk Kieliba, Dawid Kierzek, Szymon Komendziński, Krzysztof Matuszak, Jakub Nowak, Szymon Piekarski, Daniel Tomaszewski

Napastnicy: Patryk Adamski, Miłosz Kowalski, Mikołaj Łopatka, Beniamin Wrembel

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A