› Aktualności
11:43 / 26.06.2019

Znamy potencjalnych wykonawców OSA w Żerkowie

Znamy potencjalnych wykonawców OSA w Żerkowie

fot. zdjęcie pogladowe

Żerków, gmina Żerków, samorząd, Ministerstwo Sportu i Turystyki, OSA, Otwarta Strefa Aktywności

 

 

W gminie Żerków mają powstanć kolejne Otwarte Strefy Aktywności, na które pozyskano dofinasowanie od Ministerstwa Sportu i Turystyki. Urząd Miasta i Gminy Żerków ogłosił więc 13 czerwca przetarg, a termin składania ofert upłynął 25 czerwca o godz. 10.00.

 

 

[Co z przetargiem na zakup komputerów - czytaj TUTAJ]

 

Zadanie obejmuje budowę 5 obiektów małej infrastruktury sportowo- rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym w wariancie rozszerzonym w Bieździadowie, Raszewach, Stęgoszy i Żerkowie oraz w wariancie podstawowym w Lubini Małej.

 

W przypadku wariantu rozszerzonego, każda strefa posiadać będzie:

1. Siłownię plenerową;

2. Strefę relaksu;

3. Plac zabaw o charakterze sprawnościowym;

4. Ogrodzenie terenu.

W wariancie podstawowym, który dotyczy Lubini Małej Otwarta Strefa Aktywności posiadać będzie siłownię plenerową oraz strefę relaksu.

 

 

Gmina Żerków zabezpieczyła na ten cel kwotę 440 tys. zł .

 

 

W postępowaniu przetargowym złożone zostały dwie oferty: firma Apis Polska Sp. z o.o. z Jarosławia oraz ATUT Tomasz Skiba z Mosiny.

 

 

Pierwsza z firm zaoferowała wykonanie zadania za blisko 700 tys. zł, co znacznie przekracza kwotę wartości zamówienia, jednak w tym przypadku uwzględniono aż 5 przeglądów pogwarancyjnych. Natomiast ATUT z Mosiny zaproponował kwotę poniżej 440 tys. zł. i tylko dwa przeglądy pogwrancyjne.

 

 

Kto wygra przetarg? O tym dowiemy się wkrótce!

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się również w sieci

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%