› Aktualności
09:39 / 06.06.2018

Znana restauracja kończy działalność w tym miejscu: "Wielka szkoda"

Znana restauracja kończy działalność w tym miejscu:

fot. Media społecznościowe

„Szkoda. Miałam tam wesele. Przepiękne miejsce i ten park w ogóle super” - pisze Angelika. „Szkoda. Historia Klęki” - dodaje Artur.

 

R E K L A M A

To reakcja na informację o zakończeniu działalności restauracji Park Hotel w Klęce, którą firma podała na facebookowym profilu.

Przez lata miejsce to prowadziło kilku właścicieli. Obiekt rozrastał się systematycznie. Większość z naszych mieszkańców była tam na weselu, komunii czy innym okolicznościowym przyjęciu. Chętnie zatrzymywali się też tam przejezdni.

 

- Nam też jest szkoda, ale musimy się wyprowadzić. Już zimą straciliśmy obiekty hotelowe, teraz przyszedł koniec umowy na restaurację - tłumaczy Katarzyna Szymkowiak, współwłaścicielka firmy prowadzącej Park Hotel przez ostatnie trzy lata. - Przenosimy się w nowe miejsce, nie chce na razie mówić gdzie, ale mam nadzieję, że wrócą do nas nasi klienci.

 

Park Hotel wraz z przyległym parkiem należą do Phytopharmu w Klęce. Nieoficjalnie wiadomo, że budynek ma zostać zamieniony na biurowiec, który pierwotnie firma chciała budować na terenie Jarocina.

R E K L A M A
1
1
oceń tekst 2 głosów 50%
R E K L A M A