› Aktualności
13:00 / 08.01.2020

2019 rok był dla nich najlepszy [GALERIA]

2019 rok był dla nich najlepszy [GALERIA]

fot. UKS "Przełaj"

Podsumowanie działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Przełaj”.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Z końcem nastąpiło podsumowanie roku sportowego 2019 w UKS „Przełaj” Żerków. Uroczyste spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej w Żerkowie. Dzień ten poświęcony był zawodnikom, którzy osiągnęli w ubiegłym roku najlepsze wyniki.

 

[Finał WOŚP z uczestnikiem Szansy na Sukces. Zobacz szczegóły TUTAJ].

 

 

W spotkaniu wzięli udział: burmistrz Żerkowa, Michał Surma, sekretarz gminy, Bartłomiej Nowicki, przewodniczący rady miejskiej, Wojciech Gałązka, skarbnik gminy, Agnieszka Rosiejka, radny powiatowy, Mariusz Stolecki oraz dyrektor szkoły, Alina Kasprzak. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również sponsorzy, którzy wspierali działalność klubu.

 

[Lubisz z rodziną grać w warcaby? Zgłoś się. Zobacz szczegóły TUTAJ].

 

Na uroczystości nie zabrakło tych najważniejszych, czyli młodych sportowców, którzy w 2019 osiągnęli wiele zwycięstw w zawodach międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich.

 

Żerkowscy sportowcy z UKS „Przełaj” zdobyli:

- 8 medali Mistrzostw Polski

- 3 medale w międzynarodowych zawodach

- 2 medale w zawodach ogólnopolskich

- 2 medale w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików

- 29 medali mistrzostw Wielkopolski

 

2019 rok był najlepszym w historii klubu pod względem zdobytych medali. Za osiągnięte wyniki najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni przez władze gminy Żerków.

 

[Uwaga! Ważne zmiany w gospodarce odpadami. Sprawdź TUTAJ].

 

Nie zapomniano również o sponsorach, bez pomocy których udział w zawodach czasem byłby niemożliwy. Otrzymali oni okolicznościowe statuetki.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 5