› Aktualności
19:13 / 08.11.2020

5. urodziny Dziennego Domu Seniora we wtorek. Koncert na facebooku

5. urodziny Dziennego Domu Seniora we wtorek. Koncert na facebooku

fot. Materiały organizatora

Był pokaz mody, występy DJ Wiki i koncert Jerzego Połomskiego. I oczywiście ogromny urodzinowy tort. Tak do tej pory wyglądały obchody kolejnych rocznic działalności Domu Dziennego Senior+. W tym roku jest jednak zupełnie inaczej.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

Koncert z okazji 5-lecia działalności Dziennego Domu Senior+ odbędzie się we wtorek 10 listopada. Początek o godz. 15.00. Wydarzenie będzie transmitowane na profilu facebookowym Dziennego Domu Senior +, JOK-u oraz Biblioteki Jarocin. W trakcie wystąpią Alicja Jańczak, Wiktoria Dajewska - uczennice Społecznego Ogniska Muzycznego w Jarocinie oraz instruktorka Małgorzata Bierła. Wykonają najbardziej znane polskie przeboje m.in. „Radość najpiękniejszych lat”, „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Chcę do Bodzia”, „W gorącym słońcu Casablanki” i „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”.

 

 

 

 

Nowy - 44. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się, również w sieci.

 

 

 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT