› Aktualności
13:17 / 14.05.2019

Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba w szpitalu

Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba w szpitalu

fot. Fanpage OSP Żerków

Rano służby ratunkowe interweniowały na ul. Św. Ducha w Jarocinie. Kierujący volkswagenem potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 34-letniego mężczyznę. Nieprzytomnego pieszego - mieszkańca gminy Jarocin - przewieziono do szpitala [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

W południe ratownicy otrzymali wezwanie do Ludwinowa, gdzie auto uderzyło w drzewo. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratunkowych. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował go do szpitala.

 

 

Prócz policji i pogotowia ratunkowego na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy straży pożarnej: OSP Żerków, OSP Ludwinów i 2 JRG Jarocin.

 

[AKTUALIZACJA, 14.19]

 

Z relacji policji wynika, że kierujący oplem nie zapanował nad pojazdem, po czym wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Samochodem jechała jedna osoba.

Mężczyzna odniósł obrażenia, które nie zagrażają życiu. Kierowca został ukarany mandatem.


Pijany kierowca jechał slalomem S11.  Uderzył w barierę energochłonną, a potem wjechał do rowu [ZOBACZ TUTAJ] 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART