› Aktualności
16:57 / 12.05.2019

Auto wypadło z drogi. Zatrzymało się na polu [ZDJĘCIA]

 Auto wypadło z drogi. Zatrzymało się na polu [ZDJĘCIA]

fot. Adam Majewski

Wypadek na drodze krajowej nr 12 – piszą internauci za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.

 

Służby potwierdzają zdarzenie w Łobzie.

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

- Auto wypadło z drogi. Zatrzymało się na boku na pobliskim polu. Kierująca pojazdem opuściła samochód przed naszym przybyciem – relacjonuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

 

 

 

Prócz straży pożarnej na miejsce udał się Zespół Ratownictwa Medycznego. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła kierującej doraźnej pomocy medycznej. Kobieta nie wymagała hospitalizacji.

 

 

Ruch na drodze krajowej nr 12 odbywa się wahadłowo. W działaniach na DK 12 uczestniczą 3 zastępy straży pożarnej: OSP Jaraczewo i 2 JRG Jarocin. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

 

[AKTUALIZACJA 18:30]


- Kierująca renault clio nie zapanowała nad pojazdem i wjechała do rowu. Kobieta nie odniosła obrażeń ciała -  informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.


 

Na DK 12 nie ma już utrudnień w ruchu kołowym.

 

 Do zdarzenia doszło w feralnym miejscu.  Pod koniec grudnia ubiegłego roku miał tam miejsce  śmiertelny wypadek.  Seat uderzył w drzewo. 18-letni kierowca zginął na miejscu, a o rok starszy pasażer zmarł w szpitalu [ZOBACZ TUTAJ]

 

25-letni mężczyzna zginął wczoraj pod kołami pociągu w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Czytaj także: Towarzyszą nam podczas narodzin, ale często i śmieci. Pielęgniarki, bo to o nich mowa. Dzisiaj obchodzony jest w Polsce Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Niełatwą pracę średniego personelu doceniamy dopiero wtedy, kiedy potrzebujemy pomocy. To one są najbliżej chorych. Opiekują się nimi całą dobę. Często pocieszają i dodają otuchy w trudnych chwilach [ ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 7