13:19 / 21.07.2020

Będą testy hydrantowe. Trzeba się liczyć z brakiem wody

Będą testy hydrantowe. Trzeba się liczyć z brakiem wody

fot. Zdjęcie poglądowe

Na terenie gminy Jarocin będą prowadzone testy hydrantowe i pomiary ciśnienia wody. Mogą one nieść za sobą ryzyko pogorszenia jakości wody oraz spadku jej ciśnienia w sieci wodociągowej. Jak długo to potrwa?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Pomiary są niezbędne do przygotowania modelu hydraulicznego sieci wodociągowej dla naszej gminy.

 

Będą prowadzone w ramach zadania polegającego na wdrożeniu inteligentnego systemu zarządzania infrastrukturą wodno-kanalizacyjną, które jest finansowane ze środków unijnych.

 

[jarocińskie kamienice badane kamerą termowizyjną - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

Testy i pomiary będą się odbywały w od 23 lipca do 5 sierpnia na terenie gminy Jarocin. W tym czasie mieszkańcy muszą się liczyć z pogorszeniem jakości wody i spadkiem jej ciśnienia w sieci wodociągowej.

 

Jarocińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które realizuje przedsięwzięcie, przeprasza za utrudnienia.

 

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART