› aktualności
11:26 / 13.10.2011

„Belfer Roku” - jeszcze tylko jeden dzień głosowania!

„Belfer Roku” - jeszcze tylko jeden dzień głosowania!
Jeszcze tylko do piątku do południa uczniowie mogą oddać swój głos na najfajniejszego nauczyciela. O tytuł walczy aktualnie 13 kandydatów.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Do dzisiaj uczniowie zaproponowali kandydatury: Łukasza Jachimczaka i Władysława Bierły z Gimnazjum 1 w Żerkowie, Władysława Staśkiewicza z ZSP 2 w Jarocinie, Jana Szczerbania z ZSO w Jarocinie i ZSP-B w Tarcach, Janusza Zwierzyckiego z ZSP 1 w Jarocinie, Ireneusza Olszewskiego z SP w Kotlinie, Adama Marczyńskiego z Gimnazjum w Witaszycach, Kamili Gendery, Ewy Latanowicz, Dariusza Andraszaka i Heleny Jakrzewskiej z SP w Goli, Katarzyny Obarskiej z ZS 5 w Jarocinie oraz Henryka Marciniaka z Gimnazjum 1 w Żerkowie. Ten ostatni zrezygnował jednak z ubiegania się o tytuł.

Rywalizacja jest zacięta, choć wyraźnie rysuje się już lider listy. W naszym plebiscycie wygra ta osoba, która otrzyma największą ilość głosów. Jeszcze wszystko przed nami. Jeśli zatem, drodzy uczniowie, macie jakiegoś ulubionego, mądrego, cierpliwego, zabawnego, surowego, konsekwentnego, wymagającego (i tu można wstawić jeszcze inne dowolne zalety) nauczyciela, który waszym zdaniem zasługuje na tytuł Belfra Roku - zagłosujcie na niego. Wystarczy kandydaturę wysłać SMS-em na nr 71601 o treści: GJ.belfer.imię i nazwisko kandydata.skrót i numer szkoły.miejscowość (np. GJ.belfer.Jan Kowalski.SP2. Kotlin lub GJ.belfer.Jan Nowak.ZSZ8.Jarocin). Koszt jednego SMS-a wynosi 1 zł plus VAT (1,23 zł). Uwaga! System przyjmuje zarówno wielkie, jak i małe litery. Głosować można do 14 października (do godz. 12.00). Dla głosujących mamy kilka upominków.

Sylwetkę zdobywcy tytułu "Belfra Roku" przybliżymy naszym czytelnikom po zakończeniu akcji. Regulamin plebiscytu jest dostępny w siedzibie redakcji.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M ADzień chłopaka_2020