› Aktualności
18:42 / 04.01.2020

Biskup pomocniczy podzieli się opłatkiem z władzami i mieszkańcami

Biskup pomocniczy podzieli się opłatkiem z władzami i mieszkańcami

fot. Archiwum/Lidia Sokowicz

Tradycyjnie na początku roku, tym razem w niedzielę 5 stycznia - do Jarocina przyjedzie biskup diecezji kaliskiej. Po raz drugi będzie to biskup pomocniczy Łukasz Buzun.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

O godz. 12.30 w kościele św. Marcina będzie sprawował mszę św. w intencji mieszkańców Spotkanie opłatkowe w ratuszu zaplanowano na godz. 13.45. Będą na nim obecni przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, instytucji, organizacji oraz mieszkańcy. Biskup Łukasz Buzun wygłosi orędzie noworoczne. Po nim zaplanowano koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu artystów scen poznańskich: Kaliny Perz-Klimkiewicz, Grzegorza Klimkiewicza i Krystiana Wawrockiego, którzy współpracują ze Społecznym Ogniskiem Muzycznym w Jarocinie. Po występie zebrani podzielą się opłatkiem.

 

[ZOBACZ TEŻ] JAK WYGLĄDAŁO SPOTKANIE OPŁATKOWE Z BISKUPEM W STYCZNIU 2019 ROKU

 

Grzegorz Klimkiewicz

Muzyk, basista, ukończył studia na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Biegle porusza się w różnych gatunkach muzycznych, posiada duże doświadczenie sceniczne oraz w studiach nagraniowych.

 Krystian Wawrocki

Akompaniator, pedagog, pianista. Współpracuje, nagrywa i występuję na scenie ze zdolną muzycznie młodzieżą i aktorami. Laureat nagrody publiczności na Międzynarodowym Przeglądzie Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu za aranżacje muzyki do spektaklu „Two happy brothers”.

 Kalina Perz-Klimkiewicz

Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale Dyrygentury Chóralnej i kameralnej. Koncertuje od wielu lat w Polsce i za granicą, głównie śpiewając piosenki aktorskie i poetyckie. Nagrała w ostatnim czasie kolędę „Lulaj synku”, która odniosła sukces w wielu rozgłośniach radiowych oraz stacjach telewizyjnych np. TV TRWAM. Od roku 2017 gra w serialach „Lombard”, „Policjantki Policjanci”, „Sprawiedliwi Wydział Kryminalny”, „Na ratunek 112”, ”Ukryta Prawda”.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

13
4
oceń tekst 17 głosów 76%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART