› Różne
13:00 / 28.11.2019

Black Friday czyli tania reklama w Jarocinie - szczegóły

Black Friday  czyli tania reklama w Jarocinie - szczegóły

Portal jarocinska.pl jest najlepszym miejscem w internecie, by dotrzeć z ofertą bezpośrednio do mieszkańców Ziemi Jarocińskiej. Tu zamieścisz najtańsza i najskuteczniejszą reklamę w Jarocinie.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalną promocję, dzięki której Twoja reklama będzie u nas za 1 zł + VAT nie tylko w piątek, ale cały tydzień. Możesz wybrać tydzień, możesz wybrać miejsce, gdzie ma być reklama Twojego sklepu, produktu, usługi. przeczytaj zasady promocji, wybierz miejsce  i działaj zgodnie z instrukcją.  

Tu przeczytasz  tym dlaczego reklama na portalu jarocinska.pl jest najtańsza i najlepsza w Jarocinie

 

Reklama w Jarocinie - teraz za  1 zł

SKRÓCONE ZASADY PROMOCJI “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ”

Jak skorzystać z promocji “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 Zł”?

1. Promocja “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA Z 1 ZŁ” dotyczy tylko wyznaczonych miejsce reklamowych na portalu jarocinska.pl oznaczonych emblematem „BLACK FRIDAY WEEK - REKLAMA ZA 1 ZŁ” wykupionych na 1 tydzień w terminie od 9 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020 przez klientów – firmy, którzy do tej pory nie korzystali z usług reklamowych POW sp. z o.o.

2. Klient może wykupić maksymalnie 1 miejsce reklamowe, o których mowa w punkcie 1 na maksymalnie 1 tydzień w terminie od 9 grudnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

3. Jeśli jesteś zainteresowany promocją i zakupem reklamy za 1 zł wyślij na adres reklama@jarocinska.pl maila o treści (skopiuj treść i wpisz odpowiednio swoje dane w celu kontaktu z naszym biurem reklamy i wyślij na adres reklama@jarocinska.pl):

 

Jestem zainteresowany/wana promocją “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ”.

Wpisz odpowiednie informacje:

Nazwa Firmy:

Adres e-mail:

Nr telefonu:

Nazwisko osoby do kontaktu:

Wyrażam zgodę na

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych oraz z naszą Polityką prywatności (dostępną w witrynie jarocinska.pl, którą Użytkownik przeczytał i zaakceptował przed otrzymaniem tej korespondencji, przypominamy, że tym samym Użytkownik wyraża zgodę na włączenie przekazanych danych osobowych do pliku, którego właścicielem jest Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. Przekazane dane będą traktowane poufnie do zarządzania subskrypcją Newslettera, do wysyłania korespondencji reklamowych, promocyjnych i informacyjnych związanych z produktami, usługami i działalnością firmy POW sp. z o.o., a także w celu utrzymania dobrych relacji handlowych.. Użytkownik ma prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie i może zażądać dostępu, edycji lub usunięcia swoich danych osobowych albo sprzeciwić się ich przetwarzaniu, wysyłając list na adres: POW sp. z o.o, ul. Kasprzaka 1 a, 63-200 Jarocin lub wiadomość e-mail na adres: reklama@jarocinska.pl

 

4. Promocja “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ” nie łączy się z innymi promocjami.

Cena 1 zł jest ceną netto (należy do niej doliczyć 23% podatku VAT) i dotyczy wykupienia miejsca reklamowego – oznaczonego emblematem “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ”. W cenie nie jest wliczone przygotowanie graficzne reklamy. Należy dostarczyć przygotowaną graficznie reklamę zgodną z wybranym wymiarem. Jeśli nie masz przygotowanego projektu reklamy nasz bardzo dobry grafik chętnie podejmie się tego wyzwania i przygotuje projekt. Cena już od 50 zł netto. Prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym reklama@jarocinska.pl , tel. 62 747-15-31.

5. Promocja “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ” obowiązuje od dnia 29.11.2019 r. do 1 grudnia. W tym terminie należy złożyć zlecenie emisji reklamy, której emisja zostanie zrealizowana w terminie od 9 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020

6. Ilość miejsc reklamowych jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania obowiązuje kolejność zgłoszeń, aż do wyczerpania ilości miejsc.

 

MIEJSCA, W KTÓRYCH MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji dobrych miejsc reklamowych. Możesz wybrać sobie miejsce. Ilość jest jednak ograniczona. Przypominamy, że reklama na portalach działa rotacyjnie, a to oznacza, ze wyświetla się w jeden dzień tylko raz danemu Czytelnikowi.

 

TWOJA REKLAMA NA STRONIE GŁÓWNEJ

 

TWOJA REKLAMA NA STRONIE GŁÓWNEJ

TWOJA REKLAMA NA STRONIE GŁÓWNEJ

REKLAMA NA STRONIE GŁÓWNEJ

 

TWOJA REKLAMY NA PODSTRONIE

 

 

REGULAMIN PROMOCJI “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ”

1. Organizatorem promocji pod nazwą “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ” (,,Promocja”) jest POW – oznacza Południową Oficynę Wydawniczą Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie, przy ul. Kasprzaka 1a.2. Miejscem Promocji jest portal internetowy działający pod adresem www.jarocinska.pl (,,portal”).

3. Promocja dotyczy wyznaczonych miejsce reklamowych na portalu jarocinska.pl oznaczonych emblematem „BLACK FRIDAY WEEK - REKLAMA ZA 1 ZŁ” wykupionych na 1 tydzień, w terminie od 9 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020 W cenie nie jest wliczone przygotowanie graficzne reklamy.

4. Promocja dotyczy tylko klientów – firmy, którzy do tej pory nie korzystali z usług reklamowych POW sp. z o.o. i zaakceptują niniejszy regulamin poprzez wysłanie zlecenia na adres reklama@jarocinska.pl lub w wiadomości na profilach jarocinska.pl i ReklamaJarocin na platformie Facebook

5. Uczestnik Promocji spełniający warunki, o których mowa w pkt 4,  jest uprawniony do zakupu produktów objętych Promocją, o których mowa w pkt 3 niniejszego regulaminu za 1 zł netto na okres jednego tygodnia w terminie od 9 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020

6. Uczestnik Promocji może wykupić maksymalnie 1 miejsce reklamowe, o których mowa w punkcie 1 na maksymalnie 1 tydzień, w terminie od 9 grudnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

7. Promocja nie łączy się rabatami udzielanymi w ramach programów lojalnościowych funkcjonujących u Organizatora, jak również nie łączy się z innymi promocjami cenowymi/ rabatowymi, obowiązującymi w POW sp. z o.o. W przypadku obowiązywania innych promocji (w tym zniżek) w okresie trwania Promocji, Klient ma prawo wyboru, z której promocji chce skorzystać.

9. Uczestnik Promocji jest uprawniony do odstąpienia zgodnie z odrębnymi przepisami od umowy sprzedaży produktów zakupionych w ramach Promocji.

10. Ilość miejsc reklamowych objętych promocją “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ” jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania obowiązuje kolejność zgłoszeń, aż do wyczerpania ilości miejsc.

11. Udział w Promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu z zastrzeżeniem pkt 4 niniejszego regulaminu.

12. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna na stronie internetowej pod adresem www.jarocinska.pl

13. Postanowienia niniejszego regulaminu nie naruszają ani nie ograniczają praw klientów z tytułu rękojmi.

14. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych.

15. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.

16. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 29 listopada 2019 roku.

Ogłoszenia - www.jarocinska.pl

› napisz do mnie
› moje inne artykuły
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST