Bolesna końcówka

Bolesna końcówka - Zdjęcie główne

Bramka stracona w końcówce meczu boli podwójnie. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia, po dobrym meczu ulegli 0:1 liderowi z Poznania i wciąż nie mogą być pewni gry w nowej. zreformowanej III lidze. Bramkę na wagę trzech punktów dla Warty zdobył w 87. minucie Adrian Laskowski.

Najbardziej sprawiedliwy w tym pojedynku byłby remis. Oba zespoły grały o pełną pulę. Dla obu drużyn punkty były bardzo ważne, choć każda z nich gra dziś o zupełnie inne cele.

- Było ciężko, bo spotkały się dwa czołowe zespoły w tej lidze. Niedawno w meczu z Pelikanem Niechanowo straciliśmy punkty w ostatniej minucie. Dziś „bozia” nam to oddała. Oczywiście najważniejsze były umiejętności moich zawodników, którzy do końca wierzyli, że ten mecz można wygrać – podsumował na gorąco spotkanie Tomasz Bekas, trener Warty.

Co o meczu powiedział Janusz Niedźwiedź – trener Jaroty. Jak występ przeciwko swoim kolegom ocenił Bartosz Kieliba, który zimą zamienił Jarotę na Wartę, a także noty zawodników Jaroty znajdziesz w najbliższym numerze „Gazety Jarocińskiej”

Warta Poznań – Jarota Hotel Jarocin 1:0 (0:0)
1:0 – Adrian Laskowski (87.)

Jarota Hotel: Sebastian Kmiecik – Jędrzej Ludwiczak, Sebastian Kopeć, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski – Krzysztof Czabański, Michał Grobelny – Mikołaj Marciniak (88. Wiktor Płaneta), Jacek Pacyński (90.+1 Dawid Piróg), Jakub Kiełb (85. Jakub Czapliński) – Hubert Antkowiak