› Aktualności
10:14 / 06.01.2020

Była pijana. Wjechała pod pociąg. Doszło do zderzenia [ZDJĘCIA]

Była pijana. Wjechała pod pociąg. Doszło do zderzenia [ZDJĘCIA]

fot. KPP w Środzie Wielkopolskiej

Służby ratunkowe pracują na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Sulęcinku.

 Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Mostowej w Sulęcinku. Z wstępnych ustaleń wynika, że auto osobowe wjechało pod pociąg. Skład zatrzymał się na stacji w Solcu. Auto stoi rozbite na torach.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

- Kierująca fiatem panda zjeżdżając z niestrzeżonego przejazdu doprowadziła do zderzenia z pociągiem Intercity relacji Przemyśl – Szczecin. Kobieta jadąca samochodem opuściła pojazd o własnych siłach. Udała się do swojego miejsca zamieszkania – informuje oficer dyżurny KPP w Środzie Wielkopolskiej.

 

 

 

Aktualnie kobieta znajduje się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.

 

 

 

 

Czytaj również: Co za sprawność. Tak potrafią tylko nasi strażacy. TRZEBA zobaczyć [WIDEO]Na miejscu zdarzenia pracuje 6 zastępów straży pożarnej, policja i Straż Ochrony Kolei. W miejscu wypadku jeden tor kolejowy  jest przejezdny.

[AKTUALIZACJA 10;45]

Funkcjonariusze przebadali kobietę na obecność alkoholu w organizmie. 

 

- Kierująca autem była nietrzeźwa. W jej organizmie stwierdzono 0,62 promila alkoholu – informuje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej. 

 

 

 

[AKTUALIZACJA 11:25]


 Służby zakończyły pracę w miejscu zdarzenia. Nie ma już utrudnień w ruchu kolejowym.
59-letnią mieszkankę gminy Krzykosy przewieziono do szpitala w Środzie Wielkopolskiej. 

 

 

- Kobiecie zostanie pobrana krew do badań, aby biegły mógł się wypowiedzieć, czy w momencie zdarzenia była pod wpływem alkoholu – wyjaśnia asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej.

 

 

Okoliczności zdarzenia ustalają średzcy policjanci.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 6