› Aktualności
14:58 / 08.01.2020

Chcesz być pilotem na wyścigach wraków? Sołtys zaprasza

Chcesz być pilotem na wyścigach wraków? Sołtys zaprasza

W najbliższą niedzielę w Racendowie odbędzie się wyścig wraków, a 19 stycznia wielka gala disco-polo w hali sportowej w Witaszycach. Co łączy te dwa wydarzenia? To, że ich organizatorzy robią to wszystko, aby pomóc trzyletniemu Michałkowi, który potrzebuje 38 tys. euro na leczenie w niemieckiej klinice. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

O chorobie, na jaką cierpi Michałek Jędrasiak z Witaszyc [CZYTAJ TUTAJ]

Apel rodziców [WIDEO]

Od kilku tygodni na facebooku działa grupa, na której można licytować, ale i samemu wystawić przedmioty na aukcjach. Można nabyć m.in. pióro od starosty Lidii Czechak. Paweł Adamkiewicz - sołtys z Łuszczanowa i radny wystawił na licytację przejazd w roli pilota w 3 wyścigach podczas Wrak Race Racendów. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 roku życia oraz potwierdzenie wpłaty na rzecz Michałka z Witaszyc. Licytacja trwa 10 stycznia do godziny 21.00. Cena wywoławcza - 50 zł. Tę i nne aukcje, równie niekonwencjonalnych przedmiotów i usług, można znaleźć na fb pod hasłem "Licytacje dla Michałka" [KLIKNIJ TUTAJ]. Pomożesz choremu dziecku, a ktoś dla Ciebie upiecze tort lub zrobi Ci makijaż. Możesz kupić zabawki, ubrania, książki, biżuterię, ale i przedmioty codziennego użytku.

 

Wrak Race Racendów w niedzielę 12 stycznia trwać będzie w godz. 9.00-15.00. Z kolei koncert w Witaszycach w kolejną niedzielę 19 stycznia w godz. 11.00-23.00. W trakcie wystąpią zarówno rodzimi wykonawcy disco-polo, jak i goście m.in. z Warszawy. Gwiazdą ma być zespół "Voyager". Występom towarzyszyć będzie wiele atrakcji m.in. pokazy taneczne, malowanie twarzy, maraton zumby oraz licytacje.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART