› Aktualności
11:30 / 13.06.2019

Chcesz kupić 40 - letni wóz pożarniczy? [ZOBACZ ZDJĘCIE]

Chcesz kupić 40 - letni wóz pożarniczy? [ZOBACZ ZDJĘCIE]

fot. Gmina Żerków

W Żerkowie ogłoszono trzeci przetarg na sprzedaż samochodu pożarniczego marki DAF FA1600

 

Burmistrz Żerkowa Michał Surma ogłosił przetarg na sprzedaż samochodu pożarniczego. To już trzecia próba zbycia tego pojazdu.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Pierwsze ogłoszenie o przetargu pojawiło się jeszcze w marcu. Wtedy cena wywoławcza wynosiła 40 tys. zł. Po miesiącu ogłoszono kolejne postępowanie przetargowe. Mimo że cenę zmniejszono aż o 10 tys. zł. Nikt nie wziął udziału w licytacji. Podjęto więc trzecia próbę zbycia wozu. Obecnie kwota wywoławcza to 25 tys.

 

Zainteresowanie kupnem tego samochodu jakieś się pojawiało. Próby zbycia majatku zaczynamy zawsze od wyższej kwoty, liczymy, że może ktoś skorzysta z naszej oferty, jeżeli kupiec się nie znajdzie, to musimy opuścić cenę. Nie ukrywam, że zaczęliśmy od wysokiego "C" i czekamy - zapewnia burmistrz Michał Surma

 

Samochód pożarniczy, który usiłuje sprzedać gmina Żerków, to 40-letni DAFFA 1600 z przebiegiem 29 tys. Km. Na wyposażeniu wozu jest zbiornik wodny o pojemności 2500 l, autopompa, działko wodne oraz sygnały świetlne i dźwiękowe.

 

 

[Studenci z SP Żerków zakończyli kolejny rok studiów na Kolorowym Uniwersytecie. Czytaj TUTAJ]

 

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami w zaklejonej kopercie z dopiskiem należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w biurze nr 11 do środy 26 czerwca do godz. 10:00. Jeszcze tego samego dnia z tym, że o godz. 10.10 odbędzie się licytacja.

 

 

[Rodzina z Jarocina straciła wszystko w pożarze. Jak możesz jej pomóc przeczytasz TUTAJ]

 

Czy tym razem gminie uda się zbyć 40-letni wóz pożarniczy dowiemy się za 2 tygodnie.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 7