› Wybory
20:00 / 07.07.2020

Co powiedział premier w czasie wizyty w Jarocinie? [GALERIA, WIDEO]

Co powiedział premier w czasie wizyty w Jarocinie? [GALERIA, WIDEO]

fot. Karina Muszalska

Jarocin. Wybory 2020. Wybory prezydenckie 2020. Premier w Jarocinie. Wizyta premiera w Jarocinie. Premier Mateusz Morawiecki w Jarocinie. Morawiecki odwiedził Jarocin.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Jarocin. W czasie jego wizyty pojawili się także działacze jarocińskich struktur Prawa i Sprawiedliwości z szefem Januszem Krawcem na czele.

 

Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami na parkingu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 . Wśród uczestników spotkania dominowali działacze i zwolennicy partii rządzącej.

 

 Długo staraliśmy się o wizytę premiera w Jarocinie. Informacje o tym otrzymałam dość późno bo w niedzielę – powiedziała starosta Lidia Czechak

 

Wśród zgromadzonych ludzi w dużej mierze przeważali zwolennicy Andrzeja Dudy. Wszyscy mieli ze sobą plastikowe transparenty z napisem „Andrzej Duda”. Nie zabrakłow również przeciwników partii rządzącej, choć Ci byli w mniejszości.  Nie kryli swojego oburzenia z powodu przyjazdu premiera do Jarocina.

 

Tuż przed przybyciem szefa rządu Lidia Czechak przekazała zebranym pod szkołą ludziom:

 

- Pan premier poprosił, aby mieszkańcy podeszli bliżej podestu zachowując wymagany odstęp i w maseczkach.

 

W spotkaniu uczestniczyli również: burmistrzowie Adam Pawlicki i Michał Surma, wójt Mirosław Peterczyk, jarocińscy samorządowcy oraz wiceminister rozwoju Robert Nowicki, posłowie Jan Dziedziczak i Sebastian Kaleta oraz posłanka Katarzyna Sójka.

 

 

Premier Mateusz Morawiecki nie podjechał na spotkanie samochodem, lecz nieoczekiwanie przyszedł pieszo. Powitał go tłum ludzi wołających: „Andrzej Duda”. W trakcie jego przemówienia słychać było okrzyki „kłamco”, jednak zwolennicy obecnego prezydenta Polski starali się je skutecznie zagłuszać. Wśród zebranych dochodziło często do słownych przepychanek, które z czasem nabierały charakteru kłótni.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
3
1
oceń tekst 4 głosów 75%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 53