› Aktualności
06:39 / 06.01.2020

Co za sprawność. Tak potrafią tylko nasi strażacy. TRZEBA zobaczyć [WIDEO]

Co za sprawność. Tak potrafią tylko nasi strażacy. TRZEBA zobaczyć [WIDEO]

fot. Fanpage OSP Golina

Strażacka akcja „Drabina Challenge”. OSP Racendów. OSP Golina

 

 

Strażacy ciągle stają przed nowymi wyzwaniami - nietypowymi akcji ratunkowymi. Nieustannie szkolą się i podnoszą swoje umiejętności. Rywalizują między sobą.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

W ostatnim czasie popularnością wśród pożarników cieszy się akcja „Drabina Challenge”. Polega ona na przeciśnięciu się strażaka w pełnym rynsztunku pomiędzy szczeblami drabiny, z założonym aparatem oddechowym.

 

 

Takiego wyzwania podjął się jeden z druhów OSP Racendów. Swoich sił w tym trudnym zadaniu spróbował Michał Kostrzewski.

 

Nam się wydaje, że jest to niemożliwe, aby się przecisnąć. Ale nie dla naszych strażaków. Druh Michał Kostrzewski poradził sobie doskonale z tym zadaniem. Ochotnicy z Racendowa film z akcji „Drabina Challenge” zamieścili w mediach społecznościowych.

 

 


Wyzwanie podjęli też inni strażacy z naszego terenu. Kilkanaście minut poźniej w sieci podobne nagranie opublikowali ochotnicy z Goliny. „Drabinę Challenge” pokonał druh Paweł Kowalski.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST