› Aktualności
13:11 / 05.11.2020

Czarny Piątek w kinie. Prawie jak pożegnanie. Przyjdź i pomóż

Czarny Piątek w kinie. Prawie jak pożegnanie. Przyjdź i pomóż

fot. Materiały organizatora

Czarny Piątek. Ostatnia szansa. Pożegnanie w kinie "Echo" już jutro. Dołącz do akcji, pomóż placówce kultury przetrwać ten trudny czas. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

"Black Fiday Kino Echo. Last chance" - to wydarzenie, które zostało utworzone w związku z wczorajszymi decyzjami o wprowadzeniu nowych ograniczeń w związku z rozwojem pandemii. Jak poinformował premier Mateusz Morawiecki od soboty 7 listopada zamknięte zostaną placówki kultury m.in. kina, muzea i teatry. Przez ostatnie miesiące jarocińskie "Echo" albo nie działało wcale, albo w bardzo ograniczonym zakresie - przy wypełnionej jedynie w 25% widowni i przy zachowaniu wszystkich rygorów sanitarnych.

 

Kochani widzowie, ostatni raz w tym miesiącu, może nawet w tym roku, chcemy Was zaprosić na seanse filmowe. Nie są to może pozycje, na które czekaliście z wypiekami na twarzy, wiemy, my również chcieliśmy aby to zakończenie roku wyglądało inaczej.
Chcemy zaprosić Was na ostatnie trzy seanse w listopadzie. Ale chcemy to zrobić z przytupem. Chcemy wypełnić sale na tyle ile się da (50 osób) chcemy aby było jeszcze przez chwile głośno, chcemy czuć zapach popcornu i chrupanie nachos. Chcemy aby ludzie przyszli z kubkami wypełnionymi po brzegi kawą.
Chcemy pomachać na do widzenia, żeby potem wrócić z nową energią.
W piątek od 15:00 i 17:00 Psy i koty 3: Łapa w łapę
Zabierzcie najmłodszych, wiemy, że przechodzimy na zdalne nauczanie, to może być ostatnia taka atrakcja, Netflix się umywa a młodzi niech pamiętają czym jest kino :-)
O 19:00 Polot dla starszych.

 

Można pomóc jutro, ale będzie też możliwość wsparcia kina np. przez zakup voucherów na seanse filmowe, które będzie można wykorzystać w przyszłym roku, gdy sytuacja wróci znów do normalności, a placówki kultury będą mogły funkcjonować tak jak kiedyś przed pandemią koronawirusa. Nadal będzie też możliwość składania zamówień w Kawiarni Filmowej, ale jedynie na wynos. Okażmy solidarność w tych trudnych czasach i pomóżmy przetrwać kulturze i ludziom, którzy się nią - z myślą o nas - zajmują.

 

Inne isntytucje kultury też próbują się odnaleźć w nowej sytuacji. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy przenosi spotkania i warsztaty do internetu. Już w najbliższą sobotę takie wydarzenia online odbędą się w ramach II Festiwalu Podróżniczego "Na walizkach" [SZCZEGÓŁY TUTAJ]

 

 

Nowy - 44. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT