› Aktualności
11:30 / 26.04.2020

#dobrowraca. Wsparcie dla "Ogrodu Marzeń" [AKTUALIZACJA]

#dobrowraca. Wsparcie dla

fot. Redakcja

Trwa epidemia SARS-CoV-2. W obecnej sytuacji epidemiologicznej Fundacja „Ogród Marzeń nie mogła przeprowadzić corocznej Akcji Wesołych Ogrodników. To w trakcie jej trwania zbierane są pieniądze na pomoc podopiecznym fundacji.

 

R E K L A M AŁukpol Trans MSRT

 

„Ogród Marzeń” sprawuje opiekę nad dziećmi i młodzieżą z terenu Ziemi Jarocińskiej, którzy wymagają leczenia i rehabilitacji. Służy wsparciem nie tylko finansowym, ale i psychologicznym. Organizuje zajęcia z fizjoterapii, logopedii i terapii ręki, zajęcia z integracji sensorycznej, hipoterapię, grupy wspracia dla rodziców, obozy itegracyjne oraz wspólne imprezy.  

 

Bezczelnie wywiózł śmieci do lasu. Wpadł w ręce policji.

 

Rodzice dzieci i młodzieży będących pod opieką  Fundacji „Ogród Marzeń” otrzymują dofinansowanie do leczenia, rehabilitacji, zabiegów, sprawowania całodobowej opieki. Ze względu na trwającą epidemię SARS CoV-2 wspomniana Akcja Wesołych Ogrodników została odwołana. Tym samym nie zebrano pieniędzy. 

 

Potrzeb jest wiele. Część z podopiecznych to dzieci leżące, które wymagają codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.  W trakcie nich zużywa się dużo rękawiczek, rurek odsysających śluz  czy podkładów medycznych.

 

90% czynności przy dziecku wykonuje w rękawiczkach ta sytuacja jest dla nas bardzo ciężka.
Używamy rękawiczek przy odsysaniu, do opieki przy gastrostomii, do masażu, do czynności higieny np. przy menstruacji itp.
Pani w sklepie medycznym powiedziała, że nie ma rękawiczek dla zwykłego Kowalskiego w takich ilościach, jak braliśmy, bo większość bierze szpital. A co w sytuacji gdy "szpital" ma się w domu? Ubolewam, że rękawiczek nie ma na receptę może to by było dla nas jakieś wyjście. Kiedy córka ma gorszy dzień zużywaliśmy nawet pudełko rękawiczek dziennie‼A teraz musimy je oszczędzać. Ostatnio pani nam sprzedała w aptece 4 szt.‼ Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać – żali się jedna z mam, której córka jest podopieczną fundacji.

 

KORONAWIRUS RAPORT. Informacja aktualizowana na bieżąco.

 

Każdy z nas może pomóc! W jaki sposób:

  • Jeśli masz kontakt na dostawcę rękawic, to skontaktuj się z nami. Potrzebne są rozmiary M i L, ale tylko nitrylowe lub winylowe!
  • Jeśli masz rękawice i chcesz, to przekaż je Fundacji.
  • Jeśli chcesz przekazać pieniądze na zakup rękawic możesz to zrobić wpłacają choć niewielką kwotę na poniższe konto.

         Fundacja "Ogród Marzeń"
         Bank Spółdzielczy w Jarocinie
         nr rachunku bankowego: 76 8427 0009 0029 9055 2000 0001

         z dopiskiem - na zakup środków higienicznych

  • Przekaż pieniądzę na zbiórkę prowadzoną na FB. Kliknij TUTAJ 
  • Jeśli nie możesz pomóc inaczej udostępnij artykuł i poproś znajomych o pomoc.

 

Nr kontaktowy, pod którym można uzyskać szczegółowe informacje + 48 508 318 924

 

Akcja prowadzona przez Fundacje „Ogród Marzeń” oznaczamy hasztagiem - #dobrowraca

 

Kliknij w zdjęcie

 

Fundacja sprzedaje również bandameki z logo Glan Fan Jarocin, z których dochód będzie przekazany działalność statutową "Ogrodu Marzeń". Co ważne można ja obecnie wykorzystać jako ochronę nosa i ust w czasie trwania epidemii. Gdzie można kupić historyczna bandamkę za jedyne 10 zł?  W sklepie "JAR-GAMS w Jarocinie przy ul. św. Ducha 32.

 

Przekaż na swój 1% - KRS 0000370997

 

AKTUALIZACJA - 26 kwietnia 2020 r.

Udało się sprzedać wszystkie bandamki z logo Glan Fan Jarocin. Wielkie podziekowania dla tych, którzy je zakupili i postanowili tym sposobem wspomóc Fundacje "Ogród Marzeń"

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST