› Aktualności
13:16 / 08.01.2020

Dwa miesiące temu podpalił stodołę. Teraz dokonał rozboju

Dwa miesiące temu podpalił stodołę. Teraz dokonał rozboju

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Uderzył w twarz. Bił i kopał. Skradł także telefon i pieniądze. Teraz trafił do aresztu.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze Golina-Siedlemin około godz. 19.00.

 


Czytaj również: Mężczyznę znaleziono z raną głowy. Zmarł w szpitalu. Zarządzono sekcję zwłok 

 

 

- Poszkodowany, wspólnie z nieznanym sobie mężczyzna i jego znajomą szli w kierunku miejsca zamieszkania ofiary. W pewnym momencie 27-latek uderzył towarzysza w twarz a gdy ten upadł, zaczął kopać go po całym ciele także po głowie – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

 

Napastnik zrabował mężczyźnie telefon i pieniądze. Sprawca uciekł. Leżącego na poboczu 53-latka zauważyła przejeżdżająca tą drogą kobieta. Wezwała Zespół Ratownictwa Medycznego. Pobitego mężczyznę przewieziono do szpitala. Medycy o zdarzenia poinformowali policję. Sprawą zajęli się kryminalni.

 

 

- Po rozmowie z 53-letnią ofiarą agresora, który dość dobrze zapamiętał jego wygląd, śledczy wytypowali personalia prawdopodobnego napastnika - dodaje policjantka.

 

 

Następnego dnia został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Funkcjonariusze odnaleźli także, porzucone w polu, telefon i portfel. Pieniądze wydał już na swoje potrzeby. Zatrzymany usłyszał zarzut rozboju oraz uszkodzenia ciała swojej ofiary. Wczoraj sąd w Jarocinie postanowił o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

 

27-latek spędzi trzy najbliższe miesiące w areszcie. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawiania wolności.

 

 

Mieszkaniec gminy Jarocin był już notowany w policyjnych kartotekach. Jest podejrzewany o podpalenie w listopadzie ubiegłego roku stodoły w Stefanowie [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART