› aktualności
13:43 / 14.10.2011

Dzień Edukacji z nagrodami

Dzień Edukacji z nagrodami
31 nauczycieli i 9 dyrektorów placówek publicznych dostało nagrody od burmistrza Jarocina z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

- Nagrody otrzymują ci pedagodzy, których szkoły wykazują tendencję rozwojową, a uczniowie dobre i bardzo dobre wyniki nauczania - uzasadnia Ewelina Bartkowiak z kancelarii burmistrza Jarocina. Anna Niestrawska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Henryk Zieliński, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Jarocinie zostali docenieni za to, że kierowane przez nich placówki uzyskały najlepsze wyniki w sprawdzianach szóstoklasistów oraz egzaminów gimnazjalnych. Po raz pierwszy nagrody pieniężne dostali też szefowie wszystkich publicznych przedszkoli. - Braliście państwo czynny udział w konsultacjach i pracach nad projektami uchwał. Do nowego systemu dobrze przygotowaliście także rodziców przedszkolaków, przeprowadzając z nimi liczne zebrania i rozmowy - zauważył podczas uroczystości burmistrz.

            Oficjalna uroczystość odbyła się w piątek w ratuszu. O wszystkich nagrodach dla pedagogów w najnowszej "Gazecie Jarocińskiej".

            (nba) 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020

Fot. UM w Jarocinie

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M ADzień chłopaka_2020