› Daj znać
09:39 / 01.03.2017

Dziura, dziurą podparta. Nie da się jechać [ZDJĘCIA]

Dziura, dziurą podparta. Nie da się jechać [ZDJĘCIA]

fot. Internauta

[PORTAL INTERWENIUJE] W ubiegłym tygodniu dosłownie zasypaliście nas zdjęciami dróg gruntowych z naszego terenu, które po roztopach były w wielu miejscach nieprzejezdne [ZOBACZ TUTAJ]. Na szczęście pogoda się poprawia.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 Teraz dzwonią do nas mieszkańcy, którzy muszą korzystać z objazdu między Wolicą Pustą, a Radlińcem, zorganizowanego w związku z budową obwodnicy Jarocina [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 - Mamy zrobiony objazd i żeby dojechać z Radlińca do Mieszkowa, musimy jechać drogą obok komisu samochodowego - mówi pani Milena i pokazuje zdjęcia. - W tym momencie, ta droga jest już tak zniszczona po ostatnich deszczach i roztopach, że jest dosłownie dziura na dziurze, dziurą podparta. Nawet na pierwszym biegu samochodem nie da się jechać. Moglibyście się zainteresować tą sprawą, bo ludzie nawet nie widzą, komu to zgłosić.  

 Za stan objazdów na czas budowy odpowiedzialny jest wykonawca - firma Budimex. - Wiem o tej sytuacji, rozmawiałem z naszymi podwykonawcami i miałem zapewnienie, że na początku tego tygodnia poprawią stan tej drogi - mówi kierownik Piotr Chmura w rozmowie z portalem.

 /informacja będzie aktualizowana/   

 

3
1
oceń tekst 4 głosów 75%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 5