› Aktualności
10:59 / 06.01.2020

Finał WOŚP 2020. Potrzebna pomoc

Finał WOŚP 2020. Potrzebna pomoc

fot. WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Pozostał zaledwie tydzień do 28 edycji.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Jak co roku w finale WOŚP również bierze udział Żerków. Tutaj sztab zarejestrowany jest przez Fundacje "Zerknij Tu". W tym roku to będzie już piąty finał.

 

[Uwaga! Ważne zmiany w gospodarce odpadami. Sprawdź TUTAJ].

 

W ubiegłym roku żerkowski sztab z pomocą różnych organizacji i mieszkańców przygotował wiele atrakcji m. in. przejażdżkę limuzyną. Na auli Szkoły Podstawowej prezentowali się rodzimi wykonawcy. W trakcie finału w Żerkowie zebrano prawie 50 tys. zł. To był rekordowy wynik.

 

 

W tym samym czasie impreza odbywała się również w Szkole Podstawowej w Dobieszczyźnie. Dzięki wsparciu rodziców i mieszkańców udało się zebrać ponad 8 tys. zł, co na tak mała społeczność jest naprawdę imponującym wynikiem.

 

[Ich dom spłonął w pożarze. Trwa zbiórka. Szczegóły zobacz TUTAJ].

 

W tym roku sztab WOŚP pod kierownictwem Fundacji Zerknij Tu przygotowuje moc atrakcji. Poszukiwani są wiec wolontariusze do strefy animacji (malowanie twarzy, skręcanie balonów). Organizator zapewnia wszystkie potrzebne materiały!

 

[Chcesz wymienić piec? Możesz zdobyć dofinasowanie. Zobacz TUTAJ].

 

Zgłaszać można się za pośrednictwem poczty internetowej: biuro@zerknijtu.pl.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART