Gdyby mecz Jaroty trwał do 89. minuty...

Gdyby mecz Jaroty trwał do 89. minuty... - Zdjęcie główne

Jarota kontynuuje serię meczów bez porażki, ale mogła przedłużyć passę zwycięstw do dwóch z rzędu.

Zabrakło bardzo niewiele, by nasi piłkarze mogli wracać do Jarocina z trzema punktami. Właściwie raptem kilkudziesięciu sekund, bo KP Starogard Gdański strzelił wyrównującego gola na 1:1 w 89. minucie. Jarocie Jarocin nie wystarczyło już czasu, żeby zdobyć drugą bramkę.

Mecz od początku był dość wyrównany, a na gole trzeba było czekać do drugiej połowy - podobnie, jak w meczu z Wierzycą Pelplin [WIĘCEJ TUTAJ]. Po przerwie piłkarze JKS-u potrzebowali jeszcze kwadransa, żeby otworzyć wynik. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Dunaj. Wychowanek Jaroty zdobył tym samym swoją pierwszą bramkę w sezonie.

KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 1:1 (0:0)
0:1 - Mateusz Dunaj (60.)
1:1 - Damian Zagórski (89.)