GKS Jaraczewo liderem kaliskiej A-klasy

GKS Jaraczewo liderem kaliskiej A-klasy - Zdjęcie główne

Drużyna GKS-u Jaraczewo pokonała w zaległym meczu 2:0 LZS Godziesze i awansowała na pozycję lidera kaliskiej A-klasy. W niedzielę wystarczy jej remis w pojedynku z CKS-em Zduny, aby na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnić sobie awans do okręgówki. Fot. Przemysław Szeszuła

Jaraczewianie niespodziewanie męczyli się w pojedynku w Godzieszach. Prowadzenie objęli dopiero w drugiej połowie po rzucie karnym skutecznie wykonanym przez Roberta Pawlaka. - Zawodnik gospodarzy wybił ręką piłkę z bramki po strzale Mirka Czajki za co słusznie zobaczył czerwoną kartkę - mówił po meczu Maciej Dolata - trener GKS-u. - Ogólnie był to dla nas trudny mecz. Nie jesteśmy nauczeni do takiej częstotliwości spotkań. Dziś graliśmy o pozycję lidera - siedziało to w głowach piłkarzy, stąd nasza gorsza postawa, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mam nadzieję, że po meczu ze Zdunami będziemy mogli już świętować awans - stwierdził Maciej Dolata.

Mecz GKS-u Jaraczewo z CKS-em Zduny zostanie rozegrany w niedzielę w Noskowie. Początek o godz. 16.00.