› Sport i rekreacja
13:06 / 23.07.2020

GKS Jaraczewo walczy o Wirtualny Puchar WZPN

GKS Jaraczewo walczy o Wirtualny Puchar WZPN

fot. Facebook/Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

W poniedziałek, 20 lipca rozpoczął się finałowy pojedynek w Wirtualnym Pucharze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, w którym udział bierze GKS Jaraczewo.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Wirtualny Puchar Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej to kolejna tego typu alternatywa w trakcie przerwy w rozgrywkach związanej z pandemią koronawirusa. Do finału tego turnieju dotarł tegoroczny beniaminek Klasy Okręgowej – GKS Jaraczewo, który w finałowym starciu mierzy się ze Stowarzyszeniem Promocji Kultury i Sportu „Krajna”.

 

 

Jak pomóc ekipie z Jaraczewa w walce o puchar i nagrodę pieniężną? Mecz trwa 90 godzin i zakończy się w piątek, 24 lipca o godz. 13.00.

 

Głosowanie odbywa się poprzez dodanie reakcji pod zdjęciem umieszonym na profilu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej na Facebooku. 50 reakcji to 1 gol dla zespołu.

 

UWAGA!!! Aby głos był zaliczony, trzeba mieć polubiony facebookowy profil Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Dodatkowo każda reakcja to 1 zł na sprzęt sportowy dla zwycięzcy i 0,5 zł dla pokonanego w finale. Jest więc o co walczyć.

 

 

POST MECZOWY

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST